logo    PA PLUS, s.r.o.  Garážová vrata, vchodové dveře  Garážová vrata, tel: 606 49 60 60, email: vratacz@gmail.com 

Proč garážová vrata HIT?

  • Nemusíte platit zálohy
  • Nemusíte čekat na výrobu

Plaťte až při dodání, nebo po montáži naší firmou!

Chcete více kusů? Vše máme skladem!

Stylové moto oblečení a doplňky americké značky Xelement, kvalitní moto helmy, moto boty, moto bundy, brašny, termoprádlo, které ocení všichni motorkáři. Vyberete si u nás především ze stylu chopper, cruiser, touring a okrajově také motokros. Mezi náš sortiment patří i světoznámé produkty německého výrobce LIQUI MOLY, který přináší kvalitní auto-moto oleje, maziva, aditiva, kosmetiku a jiné přípravky pro údržbu motocyklu a výbavy.

 

PARTNERSKÉ STRÁNKY:

obchodhracek.cz-Internetový obchod hraček pro kluky a holkyGarážová vrata

Sekční garážová vrata HIT1 a HIT2

Sekční garážová vrata HIT1 v bílém provedení s panely o tložce 40 mm jsou již tradičním sortimentem naší firmy. Jednoduchá, nenáročná a velmi cenově dostupná sekční vrata.

Dalším vývojovým krokem jsou sekční garážová vrata HIT2 s tloušťkou izolace 40mm a inovovanou mechanickou konstrukcí. Tepelná a akustická izolace je na výborné úrovni. Především majitelé vytápěných garaží a garáží s přímým vstupem do domu ocení kvality garážových vrat HIT2. Jednoduchá a léty ověřená kvalitní konstrukce garážových vrat zajišťuje pohodlné, dlouhodobé a bezporuchové užívání. Dálkový ovladač lze v případě ztráty smazat.

Sekční garážová vrata vždy kvalitně a kompletně

Naše firma má zájem o spokojenost zákazníků, a proto prodáváme garážová vrata s kompletním příslušenstvím. Naše ceny jsou pro garážová vrata zateplená, s motorovým pohonem a dálkovým ovládáním. Motor lze ovládat také vnitřním tlačítkem.

Montáže sekčních garážových vrat

Za poměrně přijatelnou cenu nabízíme montáž garážových vrat. Garážová vrata montují naši technici s letitými zkušenostmi. Cena montáže zakázkových vrat dohodou dle rozměru na telefon 606 49 60 60. Garážová vrata s montáží mají smysl - získáte záruku a u nově vzniklé bytové jednotky také ze zákona slevu na DPH (u RD pro soukromé bydlení).

Cena dopravy - pouze závoz

Dopravu provádíme kumulovaně dle množství objednávek v daném regionu. Doprava je prováděna vlastním rozvozem. Cena dopravy vrat: 1x 1.200,-Kč s DPH, 2x 1.800,-Kč s DPH, více kusů nebo do vzdálenosti 50km od Brna dle dohody na telefon 606 49 60 60.

Nenašli jste vhodný rozměr?

Na základě spolupráce s našimi dodavateli vám můžeme vyrobit zakázková sekční garážová vrata různých provedení i technologií. Nebojte se nás zeptat na cenu, využijte formuláře pro DOTAZ NA CENU SEKČNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT - rádi Vám rychle a nezávazně vypracujeme cenovou kalkulaci.

Máte dotaz? Napište nám na vratacz@gmail.com rádi Vám vše zodpovíme.

Řadit podle 
Výrobce 

Garážová vrata 2,5 x 2,15, pohon, zlatý dub, středová drážka
běžná cena 18 000 Kč

naše cena 15 000 KčGarážová vrata 2,5 x 2,15, pohon, zlatý ořech, středová drážka
běžná cena 18 000 Kč

naše cena 15 000 KčM2FhM2QyM